Nowości > Relaksacyjno-terapeutyczny seans dźwięków i energii na misach i gongach tybetańskich

UWAGA: najbliższy warsztat odbędzie się w piątek 06.03.2015 roku o godz. 18: 30. Zapisy u p.K aroliny Trojanowskiej tel. 662210825

 

Świat jest dźwiękiem jak mówi filozofia wschodnia. Oznacza to, iż wszystko co nas otacza jest wibracją wpływającą na naszą strukturę fizyczną i emocjonalną. Muzyka i głos to jedne z podstawowych i bardzo skutecznych metod terapii i relaksu. Dźwięki mis i gongów które usłyszymy na seansie organizm odbierze nie tylko za pomocą słuchu, lecz również poprzez ciało. Co z kolei pomoże pozbyć się obciążeń zarówno fizycznych jak i psychicznych. 

W efekcie chłonięcia wibracji gongów i mis ciało odpręża się a mózg spowalnia pracę do częstotliwości alfa-theta, które dominują w stanie głębokiego relaksu doświadczanego w czasie medytacji. Przy tych częstotliwościach zachodzi odseparowanie się umysłu od otaczającej nas rzeczywistości - osiągamy stan świadomości wewnętrznej, synchronizują się nasze półkule mózgowe.

Podczas sesji spośród szerokiej gamy różnych dźwięków każdy wydobędzie coś dla siebie, aby uruchomić i wykorzystać naturalne zdolności samoregulacji, podnieść poziom witalności i wyzwolić nowe siły twórcze. 

Spotkanie rozpocznie medytacja relaksacyjna po której nastąpi koncert dźwiękowy na gongach, misach tybetańskich i innych instrumentach. 

 

Energetyczny masaż ciała i duszy za pomocą dźwięków umożliwi:

  • Uwolnienie napięć, podniesienie wibracji.
  • Spojrzenie z dystansu na otaczający świat.
  • Regenerację wewnętrznego Ja.
  • Poprawę nastroju, poczucie lekkości i spokoju.

 

Miejsce : Żeligowskiego 26 m23 (domofon 123)

13 luty 2015 godzina 18:00

Prowadząca: Elżbieta Bienias, terapeutka, refleksolog, masażystka dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, trenerka technik relaksacji, wielbicielka jogi i Qi Gongu. 

Zgłoszenia: Karolina Trojanowska-Pietrzak 662 210 825

PROSIMY O ZGŁOSZENIA, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA