Nowości > Warsztat dla młodych rodziców i kobiet w ciąży

W sobotę 07 lutego 2015 o godzinie 11.00 zapraszamy rodziców na praktyczny warsztat refleksoterapii i nie tylko. Gdy nasz świat się zmienia z momentem przyjścia na świat naszego dziecka, jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby nasz maluch nie chorował, nie miał kolek i mógł spokojnie spać. Tradycyjne metody często zawodzą, a wtedy czujemy się bezradni i cierpimy tym bardziej im bardziej nie umiemy pomóc. Czy wiesz że możesz to zmienić? Starożytna medycyna chińska od ponad 4000 lat potrafi pomagać poprzez pracę na stopach. Wszystko w Twoich rękach. Ty też możesz szybko nauczyć się podstaw refleksoterapii. 

Chętnie podzielę się swoją praktyczną wiedzą. To nie kwestia wiary, ale chęci spróbowania metody, która jest w 100% bezpieczna i wymaga tak niewiele pracy, a daje tak ogromne możliwości wsparcia naszego maluszka w każdej sytuacji.

Korzyści płynące z pracy na stopach: pobudza układ pokarmowy, układ limfatyczny, krążenie, pomaga w dolegliwościach takich jak: katar, kaszel, bóle brzucha., kolki, bolesne ząbkowanie i inne. Emocjonalnie: łagodzi niepokój, uspokaja, relaksuje, wzmacnia więź dziecka z rodzicem

Refleksoterapia może być stosowana od pierwszych dni życia!

Prowadząca: Karolina Trojanowska-Pietrzak 

Miejsce : Łódź, ul. Żeligowskiego 26 m 23 (domofon 123)

Czas trwania spotkania: 2 godz.

Koszt: 80,00 zł 

Informacje i zapisy: Karolina 662 210 825, 

Prosimy zabrać jeśli to możliwe wygodny strój i kocyk dla dziecka . Zapraszam tez serdecznie wszystkie mamy w ciąży!

W razie chęci brania udziału w seansie prosimy o zgłoszenia z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Na warsztaty zapraszamy rodziców razem z dzieckiem. Warsztaty dla rodziców dzieci, które jeszcze nie raczkują.