O nas > Dietetyk Justyna Fras

dietetyk Justyna FrasJestem dietetykiem z zamiłowania. Zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia są mi bardzo bliskie i uważam, że powinny zajmować ważne miejsce w życiu każdego człowieka. Przekonałam się o tym najbardziej w momencie, kiedy je zaniedbałam. Cierpiałam z powodu przewlekłego stresu i zmęczenia, częstych migren, przeżywałam frustrację spowodowaną stanem swojego ciała. Moje doświadczenia (jak i dociekliwość) skłoniły mnie do poszukiwania rozwiązań. Wtedy właśnie zaczęłam zgłębiać temat odżywiania, aż stało się to moją pasją.

W 2013 roku postanowiłam, że chcę dzielić się nią z innymi ludźmi. Ukończyłam specjalistyczny kurs na łódzkiej "Akademii Dietetyki" i uzyskałam prawo wykonywania zawodu dietetyka. Dziś nadal odkrywam na bieżąco wiedzę z zakresu żywienia człowieka (również z zagranicznych źródeł, gdyż jestem też filologiem jęz. angielskiego), aby przekazać ją dalej i pokazać, jak łatwo dbać o prawidłowe odżywianie i zdrowie. Czas wolny spędzam także czytając książki o rozwoju osobistym, koordynując odżywianie mojej rodziny, ćwicząc qigong i regenerując się poprzez kontakt z naturą.


Moja oferta

Zapraszam na wizytę wszystkie osoby, które chcą odnaleźć motywację do zmiany swojej sylwetki, chcą skutecznie schudnąć, bądź przytyć; wszystkich, którzy chcą nauczyć się świadomie i zdrowo odżywiać oraz odkryć swoją relację z jedzeniem i poprawić jej jakość.

W swojej pracy stawiam na edukację żywieniową. Nie dostarczam gotowych, uniwersalnych rozwiązań, ponieważ ciało każdego z nas jest inne i ma własne potrzeby. Wierzę, że każdy z nas instynktownie wie, co najlepiej służy jego zdrowiu. Pomogę Ci odkryć potrzeby Twojego ciała i wspólnie stworzymy indywidualnie dopasowany plan żywienia. Podczas spotkań nie skupiam się tylko na zmianie Twojego wyglądu, lecz proponuję Ci coś cenniejszego na zawsze: naukę nawyków, które pozwolą Ci samodzielnie zdrowo się odżywiać i prowadzić zdrowy styl życia.

Podczas pierwszej wizyty:

  • przeprowadzam wywiad dotyczący stylu życia i żywienia oraz wywiad chorobowy, 
  • wykonuję analizę składu ciała* – pomiar masy ciała, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, pomiar poziomu tkanki wisceralnej, masy tkanki kostnej, tkanki mięśniowej, określenie typu sylwetki, wieku metabolicznego, podstawowej przemiany materii i BMI
  • wykonuję badania antropometryczne – pomiar wzrostu i obwodów ciała

 

Kolejne wizyty obejmują pracę nad indywidualnym planem zmian w odżywianiu i wprowadzanie jego założeń w życie.

Koszt jednej wizyty (45-60 minut) - 80 zł. Ilość spotkań ustalana indywidualnie z klientem.

Kontakt tel.: 502323997 ; e-mail: odkryjmocjedzenia@gmail.com 

 

* Przeciwwskazaniem do badania jest ciąża i elektryczne implanty w ciele, np. rozrusznik serca.