O nas > Refleksolog Karolina Trojanowska-Pietrzak

refleksolog Karolina Trojanowska-PietrzakStudiowałam architekturę na wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. W 2008 roku postanowiłam, aby moja pasja, jaką jest refleksologia stała się moim zawodem. I tak  w 2009 roku przeszłam III stopniowy etap szkoleń w Polskim Instytucie Refleksologii zakończony zadanym egzaminem praktycznym. W 2010 roku ukończyłam szkołę masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia, w tym refleksologii. Jako dyplomowany masażysta również w 2010 roku ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami oraz bańką chińską. Uczestniczyłam w wielu warsztatach szkoleniowych o tematyce związanej z refleksologią oraz w dwudniowym seminarium prowadzonym przez wybitną refleksolog Hanne Marquardt, założycielkę wielu szkół refleksologii na całym świecie. 

Od 2010 roku pracuję jako refleksolog prowadząc  własną firmę i współpracując z salonem urody Silkfarm. W mojej pracy spotkałam się wielokrotnie z sytuacjami kiedy pacjenci, których zdrowie radykalnie uległo poprawie (w tym choroba Parkinsona, rak, porażenia nerwowe i wiele innych), nie byli gotowi psychicznie na taką sytuację. Sprowokowało mnie to do poszukiwania również innych terapeutycznych metod leczenia. Od 2012 roku uczestniczę w konstelacjach rodzinnych prowadzonych metodą Berta Hellingera u Ewy Mikołajczak. Ukończyłam kurs metody EFT (Emotional Freedom Technique) oraz 15 minutowego cudu. Moją wiedzę wykorzystuję w pracy z pacjentami co pozwala na osiągnięcie zaskakujących rezultatów.  

Prowadziłam cykl warsztatów dla młodych rodziców z zakresu refleksoterapii niemowląt i małych dzieci. Dwukrotnie brałam udział w FOKA (Forum Otwarte Kobiet Aktywnych) prowadząc warsztaty refleksoterapii i zachęcając kobiety do uważniejszego wglądu we własny organizm i umysł.

Techniki jakimi pracuję są w pełni bezpieczne. Można wierzyć lub nie wierzyć medycynie wschodu, ale nic nie zaszkodzi spróbować metod pracy nad własnym umysłem i ciałem w których jedynym ryzykiem jest nie osiągnięcie w pełni zamierzonego celu, a rezultat zależy wyłącznie od chęci i gotowości pacjenta.

Karolina Trojanowska - Pietrzak - ZnanyLekarz.pl